Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret197238

BİLGİ FORMU

         SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA . REZERVASYONLARINIZI 10.00 VE 20.00 SAATLERİ ARASINDA                 YAPMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

1-   Müşterilerimizin kampa giriş saatleri  ne olursa olsun konakladıkları sürenin bitiminde EN GEÇ öğlen 12:00 çıkış saatleridir.  Çıkış kurallarına uyulmadığı durumunda ise kayıtlarının devam eden güne geçeceğini ve dolayısıyla o gün için yeniden ücret ödemek durumunda kalacaklarını hatırlatırız. Kampımız, kayıt dışı konaklayan müşterilerimizden çadır ücreti haricinde cezai ücret alma hakkına sahiptir.

 2-   Rezervasyon tarihinden önce çıkan veya biten rezervasyonlarını uzatmak isteyen müşterilerimizin 1 gün önceden danışmaya bilgi vermelerini rica ederiz.

 3-    Misafirlerimizin para, altın,ziynet eşyası, cep telefonu powerbank,laptop ve diğer önemli eşyalarının güvenliğini almalarını kaybolması yada çalınması durumunda mesuliyet kabul etmediğimizi önemle hatırlatırız.

 4-   Tüm misafirlerimizin  öncelikli isteklerinin tatillerini huzurlu ve rahat geçirmek olduğunu düşünerek, diğer müşterilerimizin kamp, aile ve kişilik haklarına saygı duymalarını önemle rica ederiz.

 5-   Kamp personelimizin canla başla müşterilerimize hizmet vermeye çalıştıklarını dikkate alarak, hal her ne olursa olsun küçük kusurlarımızdan dolayı müşterilerimizin seslerini yükseltmemelerini ve nezaket kurallarının dışına çıkmamalarını rica ederiz.

 6-   Kamp içinde bulunan hamakların kişilere ait oldukları unutulmamalı , yanınızda mangal ve kömür - getirdiğiniz taktirde yakabileceğinizi (( sabah saat 10.00 ve akşam 20.00 saatleri arası )) aksi taktirde mangal-kömür -odun talep edilmemesini işletmemizin mangal hizmeti bulunmamaktadır.

 8-   Kamp içinde bulunan masaların her çadır için bir tane olduğu, masa ve sandalyelerin çadır içine alınmamasını ve daha fazlasının istenmemesini önemle rica ederiz.

9-   Hava koşullarını göz önünde bulundurarak  BRANDA-MUŞAMBA-ÖRTÜ-BATTANİYE- ve benzeri malzeme ve uygun kıyafet (MONT-POLAR-KAZAK-) getirmelerini ayrıca çadırlarını sabitlemek için gerekli olan malzemeleri getirmelerini aksi taktirde maduriyet yaşayabileceklerini hatırlatırız.işletmemizden malzeme istenmemesini rica ederiz.

10- LÜTFEN işletme sahiplerinden şahsi eşyalarını (çatal -bıçak-kaşık-tava-tencere -bardak-mont -polar-battaniye-yastık- ) kullanmak için istememenizi  bu tür eşyaları yanınızda getirmenizi önemle rica ederiz.

11-Kampımız denize 100 metre mesafede olup sahilde sezlong ve şemsiye hizmetimiz BULUNMAMAKTADIR.

12-ÇADIRLARA ELEKTRİK VERİLMEMEKTEDİR. Boş olan çadırlara izinsiz girmeyiniz.

                                      
            ERİKLİ CAMPİNG AİLESİ OLARAK İYİ TATİLLER DİLERİZ.

                                                                               MÜDÜRİYET

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.781718.8569
Euro20.501920.5841
Hava Durumu
Saat